Česky Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > FAQ > Blog / Články

Blog / Články


Novější 1

Dokážete vyrobit i atypické velkoobjemové nádrže na vodu o objemu 30 - 40 m3??

Datum konání: 4. 7. 2022

Ano dokážeme. Velkoobjemové nádrže na pitnou vodu s atypickými rozměry pravidelně vyrábíme na zakázku a vozíme zákazníkům po celé ČR. Doprav nádrží po celé ČR ZDARMA.Plastová nádrž, septik, jímka či vodoměrná šachta na míru? Není problém!

Nádrže na dešťovou vodu, septiky, jímky, vodoměrné šachty jsou většinou výrobci plastových podzemních nádrží nabízeny ve standartních rozměrech. Může se však stát, že tyto standartní rozměry nevyhovují a na plánované místo instalace se nehodí. Řešením je zakázková výroba, kdy si u zvoleného dodavatele objednáte atypickou plastovou nádrž s parametry přesně dle potřeb.Časté dotazy - vybíráme plastový septik, jímku anebo podzemní nádrž na dešťovou vodu.

K rodinnému domu či chatě, kde není možnost napojení na kanalizaci je nejčastějším řešením likvidace odpadních vod a záchytu vod dešťových pořízení septiku, jímky – lidově žumpy a retenční nádrže. Jak ale nenaletět a vybrat správnou nádrž? Shrňme si nejčastější dotazy stavebníků!Jednoduché srovnání – plastová a nebo betonová podzemní nádrž na dešťovou vodu?

Voda je součástí života. Avšak pitná voda je drahá. Proto pro zalévání zahrady, mytí zahradního náčiní a všude tam, kde není nutnost použít pitnou vodu využíváme dešťovou vodu, která je zdarma. Dešťová voda teče z okapů domu do nádrže na dešťovou vodu, kde se zachytí k dalšímu využití.Vybíráte plastový septik, jímku anebo nádrž na dešťovou vodu? Zaměřte se na podloží!

Rozhodli jste se pořídit si k domu či chalupě plastový septik, jímku anebo nádrž na dešťovou vodu. V tomto případě kromě volby objemu plastové nádrže je jedním z nejdůležitějších parametrů při výběru i zhodnocení místa instalace a znalost typu podloží.Jaké jsou možnosti likvidace odpadních vod, když chybí kanalizace?

Jaké jsou možnosti likvidace odpadních vod, když chybí kanalizace? Jak zachytávat vodu dešťovou a skladovat pitnou vodu, když chybí vodovodní řad i studna? Vodu běžně dělíme na pitnou, odpadní a dešťovou. Pitná voda se použitím mění na vodu odpadní, dešťovou vodu zachytáváme ze střech do retenčních nádrží. V případě, že obydlí není propojeno s veřejnou kanalizací, anebo chybí vodovodní řád pro pitnou vodu, je nutné zajistit dostupnost pitné vody a likvidaci vody odpadní jiným způsobem.Plastová jímka či septik - Stavební povolení anebo Ohlášení stavby?

Stavíte či rekonstruujete RD anebo chalupu, kde chybí kanalizace? Nevadí. Řešením situace je pořízení bezodtokové jímky anebo septiku, který tento problém vyřeší. Ale jak začít a na co si dát pozor? V textu se dočtete, co všechno je potřeba zařídit, aby stavba probíhala plynule a bez potíží.Kvalitní plastová jímka, plastový tříkomorový septik – jak správně vybrat?

Stavíte či rekonstruujete a potřebujete vybrat vhodnou jímku anebo septik. Při výběru produktu, který bude řešit otázku likvidace odpadních a užitkových vod vašeho obydlí, je třeba se držet několika zásadních bodů, které pomohou s rozhodováním a zároveň často zodpoví mnoho dotazů.Kvalitní plastová retenční nádrž - jak vybrat?

Při stavbě anebo rekonstrukci rodinného domu si majitelé často kladou otázku co s dešťovou vodu tekoucí ze střechy jejich obydlí. Jako jedna z možností se nabízí využití této vody pro potřeby závlahy pozemku, případně po přečištění jako užitkovou vodu v RD například na WC, praní prádla a podobně.Jak správně usadit samonosnou plastovou jímku, septik anebo nádrž na dešťovou vodu?

Samonosné produkty, neboli produkty k obsypání zeminou, jsou z pohledu instalace považovány za nejjednodušší typy plastových výrobků určených k uchování a skladování odpadních a užitkových vod.Novější 1