Česky Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > FAQ > Blog / Články > Dokážete vyrobit i atypické velkoobjemové nádrže na vodu o objemu 30 - 40 m3??

Dokážete vyrobit i atypické velkoobjemové nádrže na vodu o objemu 30 - 40 m3??Datum konání:
4.7.2022

Ano dokážeme. Velkoobjemové nádrže na pitnou vodu  s atypickými rozměry  pravidelně vyrábíme na zakázku a vozíme zákazníkům po celé ČR. Doprav nádrží po celé  ČR  ZDARMA.

Kromě běžných rozměrů nádrží na pitnou vodu, které si můžete vybrat a objednat v našem e-shopu / sekce nádrže na pitnou vodu / vyrábíme na objednávku i velkoobjemové a atypické nádrže na pitnou vodu. Nádrže vyrábíme z prvoplastu 1 jakosti , který je bez příměsí recyklátu což výrazně prodlužuje životnost materiálu a tím pádem i velkoobjemových atypických nádrží na pitnou vodu. Rozdíl v životnosti „prvoplastu“ oproti „technickému plastu“ je výrazný. Podle požadavku zákazníka dodáváme atypické nádrže samostatně nebo vystrojené v kompletu s čerpadlem a filtrací.

Jaký typ atypické, velkoobjemové nádrže na pitnou vodu vybrat?

Velkoobjemové plastové nádrže na pitnou vodu K tomu aby jste si vybrali správný typ jakékoliv, nejenom atypické , velkoobjemové nádrže na pitnou vodu vždy potřebujete znát informace o jejim umístění. S výběrem typu nádrže tak aby vám dlouho bezproblémově sloužila vám rádi poradíme pod nám poskytnete informace o objemu nádrže, jejím umístění v terénu a o výšce spodní vody v místě umístění nádrže.

Pro radu a pomoc při výběru vhodného typu atypické nádrže na pitnou vodu nebo její objednání využijte email info@mravecplast.cz nebo telefonního čísla +420 605 753 094 [1]. Na těchto kontaktech také získáte veškeré informace o termínech dodání, platbách atd.

Velkoobjemové atypické nádrže na pitnou vodu- ukázka

Velkoobjemové nádrž na pitnou vodu atypických rozměrů o celkovém objemu 60m3 jsme dodali k vodojemu na Českobudějovicko v Jihočeském kraji. Jednalo se dle zadání o dvě nádrže o objemu 30m3, které budou  v kombinaci s vodojemem slouzit k zásobování pitnou vodou. Nádrže jsme dodali nevystrojené, bez čerpadla / dodáváme dle požadavku zákazníka s nebo bez čerpadla a filtrace, vystrojené nebo nevystrojené/.

Informace o objednání nebo dodání vaší atypické velkoobjemové nádrže na pitnou vodu získáte na telefonním čísla +420 605 753 094 [1] nebo na e-mailu info@mravecplast.cz