Česky Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Plastové jímky a septiky pro Třebíč

Plastové jímky a septiky pro TřebíčDatum konání:
22.4.2021

Díky tomu, že sídlo naší firmy je nedaleko Třebíče v Okříškách, je větší část našich plastových jímek a septiků určena právě pro zákazníky z Třebíče a Vysočiny. 

Plastové jímky a septiky /žumpy/ vyrábíme již od roku 2013 a za tuto dlouhou dobu jsme vyrobili stovky platových nádrží, jímek a septiků pro zákazníky nejenom z Třebíče a Vysočiny, ale z celé republiky. Díky tomu, že máme dopravu po celé republice ZDARMA, objednávají si naše plastové nádrže na deštovou vodu, jímky a septiky zákazníci z celé republiky. Mnohým z nich jsme dodávali i více jak jednu nádrž.

Jste z Třebíče a potřebujete novou plastovou jímku nebo septik /žumpu/?

Plastové jimky, plastové septiky Třebíč, MravecplastHledáte někoho, kdo vám poradí s tím, jestli si máte objednat plastovou jímku nebo septik / žumpu / a jaký potřebujete objem ? Pokud jste z Třebíče nebo Vysočiny, máte nás nedaleko, v 10 km vzdálených  Okříškách. Zavolejte a my Vám rádi poradíme s výběrem mezi jímkou a septikem, ale také vám vypočítáme, jak velký objem nádrže budete potřebovat. A vybranou nádrž vám bezplatně dovezeme až na místo určení.

Rozdíl mezi plastovou jímkou a septikem /žumpou/.

Velmi často se mě lidé ptají, jaký je vlastně rozdíl mezi jímkou a septikem / žumpou /. A tak i v tomto článku znovu, se pokusím tento zásadní rozdíl jednoduše a přehledně vysvětlit.

Plastová jímka nebo také žumpa

Je plastová beztlaká nádrž na veškeré odpadní vody z domu, chaty atd. Jímka nebo také žumpa nemá  žádný odtok a všechny odpadní vody se v ní hromadí. Pravidelně je nutné kontrolovat hladinu odpadních vod uskladněných v plastové jímce / žumpě / a ty včas vyvážet, aby nedošlo k úplnému naplnění plastové jímky / žumpy /.

Plastový septik

Je plastová beztlaká nádrž, určená také k uskladnění odpadní vody z budovy. Ale plastový septik je rozdělený na tři sekce a hlavně oproti jímce má plastový septik odtok, kterým odtéká částečně předčištěná odpadní voda.
Díky tomu, že ze septiku odtéká předčištěná odpadní voda, nemůže dojít k jejímu úplnému naplnění a sediment není nutné vyvážet tak často, jako v případě jímky.  

Výroba plastových jímek a septiků nejenom pro Třebíč

Specializujeme se na výrobu plastových nádrží na dešťovou vodu / retenční nádrže, jímek a septiků. Každým rokem vyrábíme stovky plastových nádrží a jsme na jejich výrobu specialisté. Objednejte si naši plastovou jímku / žumpu / nebo septik v našem e-shopu a my vám je bezplatně dovezeme až na místo určení, kamkoliv po celé ČR.

Mravecplast specialista na výrobu plastových jímek a septiků

Plastové jímky, septiky, žumpy Třebíč, Mravecplast Plastové jímky, septiky, žumpy Třebíč, Mravecplast Plastové jímky, septiky, žumpy Třebíč, Mravecplast