image
Česky Slovensky

O nás - Mravec plast

Martin Mravec - Mravec plast je český výrobce se sídlem v Okříškách na Vysočině, který se od roku 2013 zabývá výrobou plastových podzemních polypropylenových nádrží, nádrží na dešťovou vodu – retenčních nádrží, nádrží na odpadní vodu – tříkomorových septiků a jímek, podzemních nádrží na pitnou vodu, vodoměrných šachet, zemních pískových filtrů a také výrobou bazénů.

Prvořadým cílem výrobce Mravec plast je vysoká kvalita a cenová dostupnost nabízených podzemních nádrží, proto při výrobě používáme pouze primární polypropylen – prvoplast bez příměsi recyklátu, u kterého je výrobce plastových desek schopen garantovat nejvyšší jakost - fyzikální a chemické vlastnosti materiálu. Svařování plastových desek při výrobě probíhá na moderních CNC strojích, které zaručují provedení kvalitního pevného sváru a požadovanou těsnost nádrže.

Jsme vlastníky Evropské certifikace sváření, nádrže, jímky, septiky, zemní pískové filtry a vodoměrné šachty Mravec plast splňují veškeré technické normy a jsou vyráběny pracovníky s dlouholetou zkušeností s výrobou plastových nádrží. Při dodávce klient obdrží doklady potřebné pro kolaudaci podzemní nádrže, tj. Prohlášení o shodě a Protokol o nepropustnosti.

Více o naší specializaci na plastové nádrže