Doprava zdarma
Kód: JOK15 | Značka: Mravec plast

15m³ - Jímka k obetonování kruhová

Neohodnoceno
33 300 Kč 27 520,66 Kč bez DPH
Skladem

Tento typ podzemní jímky se doporučuje instalovat do míst, kde se vyskytuje hornaté podloží bez výskytu spodní vody, do svahovitého terénu anebo do míst s plánovaným vyšším statickým zatížením.

Kategorie: Jímky
Nízké ceny
Nízké ceny
Nízké ceny ve srovnání s konkurencí
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava po celé ČR zdarma

Plastová jímka k obetonování se řadí z pohledu prvotních pořizovacích nákladů k nejlevnějšímu typu plastových jímek. Tento typ podzemní jímky se doporučuje instalovat do míst, kde se vyskytuje hornaté podloží bez výskytu spodní vody, do svahovitého terénu anebo do míst s plánovaným vyšším statickým zatížením. Při plánovaném pojezdu vozidel nad nádrží anebo v jejím blízkém okolí je však nutností, aby sílu betonu a železobetonové výztuhy navrhl statik s ohledem na plánované zatížení. Statiku jímky nezajišťuje konstrukce jímky samotné, ale její obetonování ze všech stran. Jímku k obetonování se nedoporučuje instalovat také v blízkosti míst s vytékajícím vodním zdrojem anebo vsakovací nádrže, kdy by zasakovaná voda mohla lokálně nahradit spodní vodu a způsobit tak poškození nádrže. Jímka se usadí na vytvrdlou, cca. 15 cm vysokou, betonovou desku a po celém obvodu a přes horní stranu se obetonuje.

Součástí jímky je nátok (DN 100-150 dle volby zákazníka), dále revizní komín o průměru 60cm ve standardní výšce 20cm (zdarma max.do 30cm) a plastový krycí poklop. Po provedení objednávky zákazník obdrží mailem technický nákres (schéma), do kterého uvede požadovanou polohu, výškové umístění a průměr nátoku, výšku revizního komínu a další požadavky. Toto schéma je následně třeba zaslat zpět na mail dodavatele - slouží pro potřeby technika výroby.

Pokud nebudou požadované prostupy před výrobou objednatelem specifikovány (max. do 1 týdne po objednání), bude nátok a odtoku zhotoven standartním způsobem - naproti sobě o průměrech DN 100).

Pro snadnou manipulaci je jímka opatřena na horní straně úchyty - viz. montážní návod a technický nákres v sekci Certifikáty a montážní návody

Technické parametry:

Objem 15000l / 15m³

Výška 2m

Vnitřní průměr 3,1m

Vnější průměr 3,3m

Výška výztuhy 10cm

Revizní komín průměr 60cm

Výška revizního komínu 20cm (max. zdarma 30cm)

Váha 220 kg

K jímce obdržíte všechny potřebné dokumenty pro kolaudaci, tj. protokol o 100% nepropustnosti a vodotěsnosti septiku, prohlášení o shodě, záruční list, montážní návod.

Plastové retenční nádrže Mravec plast jsou vyráběny z primárního polypropylenu - prvoplastu bez příměsi recyklátu, tak jak je to u konstrukčního a technického polypropylenu. Primární polypropylen je výrobcem dodáván v široké škále barev dle RAL a pouze u nádrží z primárního polypropylenu je výrobcem PP garantována prvotřídní kvalita, požadované fyzikálně - mechanické vlastnosti materiálu, tzn. i dlouhou životnost plastových nádrží vyrobených z tohoto typu plastu.

Nástavec revizního komínu, zamykání revizního komínu je možné objednat v sekci Doplňkový sortiment

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola