Česky Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Velkoobjemové nádrže na pitnou vodu atypických rozměrů

Velkoobjemové nádrže na pitnou vodu atypických rozměrůDatum konání:
4.7.2022

 Do Jihočeského kraje jsme dodali současně dvě velkoobjemové nádrže na pitnou vodu s atypickými  rozměry a objemu 2 x 30 m3.

Nádrže na pitnou vodu a styk s potravinami vyrábíme s atestem běžně do objemu 20 m3, ale jsme  schopni dle požadavku našich zákazníků vyrobit a dodat i velkoobjemové nádrže na pitnou vodu atypických rozměrů o velikosti 30m3 i víc.

Velkoobjemové nádrže atypických rozměrů určené na pitnou vodu

Tyto velkoobjemové nádrže na pitnou vodu s atypickými rozměry jsme vyrobili do Jihočeského kraje a budou na Českobudějovicku nainstalovány jako součást vodojemu sloužícího k zásobování pitnou vodou. Celkový objem těchto dvou atypických velkoobjemových nádrží na pitnou vody je cca. 60m3 pitné vody.

V tomto případě jsme s ohledem na velký objem nádrží , typ podloží a místo instalace nádrží bez výskytu spodní vody vybrali jako vhodný a optimální typ nádrží k obetonování. Velkoobjemové nádrže jsme dle zadání zákazníka dodali bez prostupů, které budou zhotoveny dle požadavků v projektové dokumentaci až na místě instalace. Nádrže budou vystrojeny dle požadavků ČEVAK vybranou firmou opět dle projektové dokumentace.

Dodávame velkoobjemové nádrže atypických rozměrů včetně čerpadel

Velkoobjemové plastové nádrže na pitnou vodu, Mravecplast Okříšky Po dohodě se zákazníkem dodáváme všechny objemy, tedy i tyto velkoobjemové nádrže / 30m3 s víc /  buď samostatně a nebo vystrojené podle potřeby a zadání zákazníka čerpadlem a filtrací. V případě potřeby doporučíme a zajistíme i optimální typ čerpadla nebo filtrací.

Na výrobu všech nádrží na pitnou i dešťovou vodu používáme kvalitní prvoplast 1 jakosti bez  recyklátu. Tento materiál oproti recyklovaným plastům zajišťuje výrazně delší životnost nádrží což je obzvláště u těchto velkoobjemových atypických nádrží na pitnou vodu obzvláště důležité.

Potřebujete atypickou velkoobjemovou nádrž na pitnou vodu, objednejte ji u nás.

Pokud potřebujete kvalitní rozměrově  atypickou velkoobjemovou nádrž na pitnou vodu s dlouhou dobou životnosti pošlete nám váš požadavek. Připravíme vám  optimální cenovou variantu řešení nádrže s ohledem na její objem, umístění, výšku spodní vody... V případě požadavku zajistíme i vystrojení nádrže čerpadlem a filtrací.
Nádrže vozíme našim zákazníkům po celé ČR  ZDARMA.
Pošlete nám váš požadavek na atypickou velkoobjemovou nádrž na pitnou vodu na email  info@mravecplast.cz nebo nám zavolejte na telefonní číslo +420 608 341 355 [1] .

Nádrže na pitnou vodu do objemu 20 m3 vyrábíme běžně a můžete si je vybrat a objednat v našem e-shopu samostatně nebo i v kompletu s čerpadlem a filtrací .

Mravec Plast – specialista na výrobu plastových nádrží na pitnou i dešťovou vodu.