Česky Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Ještě 50 objednávek platových nádrží za aktuální nízké ceny!

Ještě 50 objednávek platových nádrží za aktuální nízké ceny!Datum konání:
1.10.2022
Datum ukončení:
31.10.2022

Ještě 50 objednávek platových nádrží za aktuální nízké ceny!

S ohledem na zvýšení cen energií a současné zvýšení cen plastu  zachováme pro následujících 50 objednávek jakékoliv jímky, septiku nebo nádrže na užitkovou či pitnou vodu nynější snížené ceny nádrží.  Objednané nádrže je možné doručit na jaře 2023.

Nabízíme kvalitní plastové nádrže na dešťovou vodu samostatně anebo nádrže v kompletním setu s čerpadlem a filtrací, jímky  a septiky za současné nízké ceny.

Po obdržení těchto 50 objednávek a spotřebování platu na skladě v naší firmě bude do ceny nádrží promítnutá aktuální navýšená cena plastu a nárůst cen energií potřebných pro svařování, výrobu plastových nádrží. Plastové nádrže vyrábíme z nejkvalitnějšího prvoplastu, nepoužíváme žádné plasty s příměsí recyklátu, který snižuje kvalitu materiálu a svařitelnost plastu ve výrobě.

Objednejte si jímku, septik nebo nádrž na pitnou nebo užitkovou vodu již nyní za současné ceny i s možností dodání nyní nebo na jaře 2023 a využijte současných , nižších cen.

Jako u všeho i ceny vstupů pro výrobu plastových nádrží a tím pádem i ceny plastových nádrží rostou a je předpoklad, že bohužel i růst budou.

Informace o možnosti objednání libovolného typů plastové nádrže na vodu, jímky nebo septiku s dodáním na jaře 2023 získáte na telefonním čísle 605 753094 nebo na emailu info@mravecplast.cz

Plastové nádrže, septiky a jímky dodáváme po celé ČR ZDARMA.

Kromě standartních rozměrů plastových nádrží vyrábíme i nádrže na vodu, septik či jímku atypických parametrů.