Česky Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Novinka roku 2021 - Vystrojená nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrací

Novinka roku 2021 - Vystrojená nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem a filtracíKompletní sestava vystrojené nádrže pro zálivku zahrady včetně filtrace vody z nátokového potrubí. Instalace setu pro zalévání je velmi jednoduchá, stačí sešroubovat předchystané komponenty, napojit na ventilovou šachtu zahradní hadici dle vlastního výběru (není součástí dodávky) a začít zalévat.

Součástí výhodné sestavy je čerpadlo umístěné v držáku čerpadla, které je prostřednictvím výtlačné trubky a kolen spojeno v revizním komínu s hadicí vedoucí do ventilové šachty. Filtrační koš je instalován v revizním komínu na nátokovou trubku. Set pro čerpání a zálivku vč. filtru je dodáván zvlášť z důvodu ochrany před možným poškozením při dodání nádrže. Kompletní nabídku vystrojených retenčních nádrží naleznete v sekci retenční nádrže.

Pro jednoduchý přístup k čerpadlu je možné k sestavě nádrže s čerpadlem a filtrací přiobjednat i protiskluzné nášlapy do nádrže.

Nabízené plastové nádrže na dešťovou vodu včetně výstroje obsahující čerpadlo, filtrační koš, ventilové šachty, hadice a spojovacích komponentů je možné uplatnit jako uznatelný náklad dotace Dešťovka jak pro kategorii zálivka, tak i pro kategorii zálivka + WC, kde je nutné do setu pouze doplnit komponenty pro rozvod dešťové vody do domu.

Plasové nádrže na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrací Mravec plast jsou vyráběny na Vysočině mezi městy Jihlava a Třebíč, doprava nádrží je však zdarma po celé ČR.

 

       vystrojená nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrací Mravec plast, Třebíč, Jihlava_a.jpg       náhled_vystrojená nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrací Mravec plast, Třebíč, Jihlava.jpg       vystrojená nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem a filtrací Mravec plast, Třebíč.jpg