Česky Slovensky

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Nádrž na děšťovou vodu pro zalévání a splachování WC - novinka Mravec plast

Nádrž na děšťovou vodu pro zalévání a splachování WC - novinka Mravec plastNádrž na dešťovou vodu s čerpadlem pro zalévání a splachování

V dnešní době je nedílnou součástí výstavby anebo rekonstrukce rodinného domu pořízení nádrže na dešťovou vodu. Voda zachycená v retenční nádrži se využije pro zalévání zahrady či mytí zahradního náčiní. Další možností využití dešťové vody je splachování WC, což je i podmínkou pro majitele novostaveb, kteří chtějí pořízení nádrže na dešťovou vodu částečně financovat prostřednictvím dotace Dešťovka. Proto nabízíme klientům možnost pořízení kompletního setu plastové nádrže na dešťovou vodu s čerpadlem, filtrací, odběrnou šachtou a tlakovou nádrží pro vyrovnání tlaku při splachování WC - Nádrž na dešťovou vodu s čerpadlem pro zalévání a splachování. Nabízený kompletní set splňuje požadavky dotace Dešťovka - 2. Kategorie zálivka a splachování WC.

Pořízení nádrže na dešťovou vodu pro zalévání a splachování

Na trhu existují tři základní typy plastových nádrží. Výběr vhodného typu podzemní retenční  nádrže by měl odpovídat typologii podloží v místě plánované instalace nádrže. Z tohoto důvodu doporučujeme před pořízením plastové nádrže na dešťovou vodu zhodnotit podloží a místo, kde plánujete nádrž na vodu usadit. V případě, že máte dotazy anebo si nejste jisti výběrem vhodného typu nádrže, kontaktujte nás.

Samonosné nádrže na dešťovou vodu pro zálivku a splachování WC - vhodné do klidových zón s lehkou, sypkou a propustnou zeminou, bez výskytu statických tlaků a spodní vody.

Nádrže na dešťovou vodu pro zálivku a splachování typ k obetonování - tyto nádrže jsou vhodné k instalaci do míst s výskytem vyššího statického tlaku, svahu, hornatého podloží. V místě však nesmí být spodní voda.

Dvouplášťová nádrž na dešťovou vodu pro zálivku a splachování WC - plastová podzemní nádrž vhodná do míst s výskytem jílovité, jílovito - písčité, hůře propustné, nestabilní zeminy a míst, kde je výskyt spodní vody.

Nádrž na dešťovou vodu s čerpadem pro zalévání a splachování samonosná hranatá Mravec plast.jpg     Nádrž na dešťovou vodu s čerpadem pro zalévání a splachování k obetonování kruhová_Mravec plast.jpg       Nádrž na dešťovou vodu s čerpadem pro zalévání a splachování dvouplášťová hranatá_Mravec plast.jpg